Sping, Wizards of ICT

Verschillende persoonlijkheden, maar we delen allemaal dezelfde passie voor techniek.

De Wizards van Sping

Begin 2000 startte Sping als een project binnen KPN Research. In 2002 besluiten Jan Gerard Snip en Jeroen Verdonk de start-up buiten KPN voort te zetten. Het resultaat anno 2016 is een multi-disciplinair team van 21 Wizards die samen talloze bijzondere en innovatieve ICT-projecten en nieuw opgerichte start-ups hebben gerealiseerd.

team_image
CFO & Ventures

Jeroen Verdonk

j.verdonk@sping.nl

team_image
Chief Enthousiasm Officer

Jan Gerard Snip

j.g.snip@sping.nl

team_image
CTO

Tom van der Geer

t.vandergeer@sping.nl

team_image
COO

Jeroen Bol

j.bol@sping.nl

team_image
Office Manager & Recruitment

Ingeborg Gravesteyn

i.gravesteyn@sping.nl

team_image
Sr. Developer

Eric Zijlstra

e.zijlstra@sping.nl

team_image
Manager Support

Erwin Prot

e.prot@sping.nl

team_image
Mobile & FrontEnd Developer

Glenn Vlekke

g.vlekke@sping.nl

team_image
Developer

Jeroen Ranshuysen

j.ranshuysen@sping.nl

team_image
Developer

Manuel van Rijn

m.vanrijn@sping.nl

team_image
Lead Developer

Robert Bakker

r.bakker@sping.nl

team_image
Sr. Developer

Silvain Piree

s.piree@sping.nl

team_image
Allround Mobile Developer

David Jupijn

d.jupijn@sping.nl

team_image
Project Manager

Evelien Smeenk

e.smeenk@sping.nl

team_image
Allround Developer

Bing Steup

b.steup@sping.nl

team_image
Developer

Stijn van Schooten

s.vanschooten@sping.nl

team_image
Developer

Jacco Huysmans

j.huysmans@sping.nl

team_image
Mobile Developer

Sebastiaan Seegers

s.seegers@sping.nl

team_image
Designer

Brent Rundberg

b.rundberg@sping.nl

team_image
Research

Daphne Broug

d.broug@sping.nl

team_image
Marketing & Communicatie

Emina Dencic

e.dencic@sping.nl

team_image
Ben jij onze nieuwe Wizard?
Read More
Bel direct x